To już dwa lata...

Dziś mijają dokładnie dwa lata, odkąd na tym blogu pojawił się pierwszy wpis. To były dwa intensywne lata, w trakcie których naprawdę sporo się działo. Zostałem technikiem, zdałem maturę, skończyłem pierwszy rok studiów. W tym czasie ciągle rozwijałem swoją pasję, rozbudowując kolekcję i starając się jak najlepiej opisywać tutaj historie rajdów, do opowiadania których zapalnikiem zawsze były kolejne modele. Chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom! W ciągu tych dwóch lat na stronie pojawiło się 48 wpisów, które łącznie zostały odwiedzone przez Was 36 779 razy, a to wszystko okraszone 295 komentarzami...
W ramach podsumowania zebrałem w jeden pokaz slajdów zdjęcia z różnych etapów mojej kolekcji. Mam nadzieję, że dalej będziecie tu z ciekawością zaglądać. Ja ze swojej strony dalej będę starał się dawać wszystko. Teraz już serdecznie zapraszam do obejrzenia tego pokazu slajdów. :)
Pozdrowienia!

4 komentarze:

 1. Świetnie się to rozwinęło :)
  Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny pokaz, fajnie jest tak czasem wrócić do przeszłości i powspominać jak to kiedyś miało się zaledwie jeden model. Gratulacje Damianie :)

   Usuń
  2. Dziękuję za dobre słowa Fabian! Trochę się to rozrosło przez te dwa lata ;)

   Usuń

Autor bloga: D. Sz. "HitFan". Zdjęcia z rajdów znaleziono w Internecie. Prawa należą do ich twórców. Obsługiwane przez usługę Blogger.